Guinness World Records dla graczy – konkurs!

Guinness World Records dla graczy - konkurs!


Hej ho!

Przed Wami szansa na zgarnięcie "Guinness World Records  dla graczy" (edycja 2010 i 2011). Książki trafią w ręce osób, które jak najlepiej podołają poniższemu zadaniu!

Fundatorem nagród jest księgarnia internetowa Libroteka.pl

Konkurs trwa do 20 grudnia do godziny 21:00!

A zadaniem tym jest przebrnięcie przez zamieszczony poniżej labirynt słówek. Zaczynamy w miejscu oznaczonym czerwoną literką B, a celem jest dotarcie do zielonej literki T i ułożenie po drodze 30 tytułów gier PC i konsolowych! Każdy poprawnie znaleziony tytuł to 1 punkt dla Uczestnika. W konkursie przewidziano dwa miejsca: zdobywca największej ilości punktów otrzyma Guinness World Records dla graczy, edycja 2011, natomiast kolejna osoba: Guinness World Records dla graczy, edycja 2010. Jeśli znajdzie się większa liczba Uczestników z ilością punktów uprawniającą do odbioru nagród, zadecyduje dodatkowo szybkość nadesłania zgłoszenia (kto pierwszy, ten lepszy).

Zgłoszenia zawierające listę odnalezionych tytułów, dane do wysyłki nagrody i login na portalu Qfant należy przesyłać na adres: kamildolik@qfant.pl. W tytule wpisujcie: GWR.


guinness_world_records_2011_qfant

eżeli wykryjemy, iż ktoś wysyła odpowiedzi z różnych kont, podając ten sam adres, osobę taką zdyskwalifikujemy.

Powodzenia! 🙂

Loading Facebook Comments ...
Zostaw odpowiedź

Facebook

%d bloggers like this: