Warszawski zlot fanów Uniwersum Metro 2033!

Warszawski zlot fanów Uniwersum Metro 2033!


Już w najbliższy piątek, 23 czerwca, w kompleksie Mała Warszawa przy ul. Otwockiej 14 (dawna Fabryka Trzciny) odbędzie się pierwszy oficjalny zlot czytelników książek z serii Uniwersum Metro 2033. Będzie to też wyjątkowa okazja do spotkania z twórcą świata Metra 2033 – Dmitrijem Glukhovskim – oraz polskimi autorami, którzy wzięli udział w jego projekcie: Pawłem Majką, Robertem Szmidtem i Arturem Chmielewskim.

Zlot fanów będzie połączony ze świętowaniem 38. urodzin Dmitrija Glukhovsky’ego. Z tej okazji organizator zlotu, wydawnictwo Insignis, zaprasza do wpisywania się do specjalnej księgi pamiątkowej, która będzie wystawiona przez cały czas trwania imprezy. Zostanie ona wręczona solenizantowi jako jeden z prezentów urodzinowych.

Imprezę uświetni swoim występem zespół Lux Perpetua, znany fanom UM2033 z utworu „Pociąg do piekła bram” promującego powieść „Wieża” Roberta Szmidta.

Podczas imprezy odbędzie się też konkurs na najlepszy cosplay postaci występującej w Uniwersum Metro 2033. W jury zasiądą: Dmitrij Glukhovski oraz polscy autorzy książek powstających w ramach świata Metra 2033. Dla trójki zwycięzców organizatorzy przygotowali ciekawe nagrody.

Spotkanie jest imprezą zamkniętą, a organizatorzy przewiedzieli ograniczoną liczbą gości. Wstęp jest bezpłatny – aby znaleźć się na liście gości, wystarczy wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem, rokiem urodzenia i miejscem zamieszkania na adres impreza@metro2033.pl. Zachęcamy do zapisów – zostało już niewiele wolnych miejsc!

Program zlotu fanów Uniwersum Metra 2033:

15.00 – spotkanie autorskie z Arturem Chmielewskim

16.00 – spotkanie autorskie z Pawłem Majką

17.00 – spotkanie autorskie z Robertem Majką

18.00 – urodzinowe spotkanie z Dmitrijem Glukhovskim

20.00 – koncert zespołu Lux Perpetua

21.00 – konkurs na najlepszy cosplay postaci z Uniwersum Metro 2033

22.00 – panele dyskusyjne, konkursy

2.00 – zakończenie imprezy.

Loading Facebook Comments ...
Zostaw odpowiedź

Facebook

%d bloggers like this: