Dołącz do redakcji Qfantu!

Ogłoszenie parafialne

Poszukujemy osoby na stanowisko operatora DTP.

Wymagania:

- umiejętność składu publikacji w dowolnym przeznaczonym do tego programie (formaty pdf, epub i mobi),

- terminowość, sumienność i dobra organizacja pracy,

- mile widziana podstawowa umiejętność obróbki grafiki.

 Obowiązki:

- zaprojektowanie nowego layoutu wnętrza pisma,

- skład dwumiesięcznika.

Oferujemy:

- skromne wynagrodzenie w barterze (książki),

- wszelkie przywileje członka redakcji (nieodpłatna akredytacja na wybrane konwenty, zniżka w zaprzyjaźnionej księgarni etc.),

- możliwość współpracy również w innych działach redakcji, zgodnie z kompetencjami,

- zdobywanie doświadczenia w miłym towarzystwie.

Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zaoferować wynagrodzenia finansowego. Jeśli to Cię nie zraża i posiadasz poszukiwane przez nas umiejętności (doświadczenie nie jest konieczne), wyślij swoje zgłoszenie na adres lukaszszatkowski@qfant.pl.

Loading Facebook Comments ...
Zostaw odpowiedź