Morgan Rhodes, Upadające królestwa – Premiera 6 listopada

Morgan Rhodes, Upadające królestwa - Premiera 6 listopada


Przedstawiamy Państwu pierwszy tom bestsellerowej trylogii Morgan Rhodes.

Druga część już wkrótce

   "Upadające królestwa"

 (Falling Kingdoms)

       Premiera: 6 listopada 2013 r.

 Tak jak cykl o Stracharzu łączy książki dla młodzieży z przesiąkniętym grozą horrorem, tak Morgan Rhodes stoi gdzieś pomiędzy powieściami YA a pełną seksu i przemocy prozą w stylu Martina czy Abercrombiego. Gdyby Trudi Canavan naczytała się „Gry o tron”, napisałaby właśnie taką powieść. - Marcin Zwierzchowski "Nowa Fantastyka"

"Falling Kingdoms" zawładną twoimi emocjami. Sprawią, że przewracając ostatnią stronę będziesz płakać i błagać o następną część. Jestem zachwycona. - Julie Kagawa, autorka serii "Żelazny dwór", bestsellera “New York Timesa”

Porywająca powieść fantasy dla młodych dorosłych, spodoba się fanom "Gry o tron" George'a R. R. Martina. - Amazon.com

Nadchodzi czas wojny... zdecyduj po czyjej staniesz stronie.

 W Mytice wojen nie było od stuleci, a o magii opowiada się tylko w bajkach i legendach. Teraz jednak wszystko się zmieni. By zrealizować plany podboju sąsiednich królestw, władcy zmieniają życie swych poddanych w piekło. W świecie intryg, zdrad,  potajemnych sojuszy i niespodziewanej miłości, splatają się losy czwórki młodych bohaterów.

 

Księżniczka: wychowywana w luksusie i chroniona przed światem Cleo wyrusza w niebezpieczną podroż na terytorium wroga, w poszukiwaniu magii, która podobno już dawno wygasła.

Buntownik: Jonas występuje przeciwko tym, którzy bezlitośnie ciemiężą jego zubożały kraj. Niespodziewanie dla samego siebie, staje na czele pierwszego od stuleci powstania.

Czarodziejka: Lucia, tuż po urodzeniu adoptowana przez rodzinę królewską, odkrywa prawdę
o swojej przeszłości – o nadprzyrodzonym dziedzictwie i swoim przeznaczeniu.

Następca tronu: wychowany na bezwzględnego przywódcę i zdobywcę Magnus, pierworodny syn króla, uświadamia sobie, że serce może być bardziej zabójczym orężem niż miecz...

Pewne jest tylko to, że królestwa upadną... Kto zatriumfuje, gdy wszystko, co znano do tej pory, się skończy? Co zrobią Obserwatorzy, pilnie śledzący poczynania ludzi i mający nadzieję na odnalezienie dawno zaginionych klejnotów o wielkiej mocy, które ożywią magię na Mytice i przywrócą tym ziemiom szczęście?

 

       Morgan-Rhodesc-Shanon-Fujioka-qfant     Morgan Rhodes mieszka w Ontario w Kanadzie. W dzieciństwie chciała być księżniczką – taką, która mieczem walczy z ziejącymi ogniem smokami  i mrocznymi czarnoksiężnikami.  Została pisarką co, jak mówi, jest tak samo przyjemne a  znacznie mniej niebezpieczne.

            Poza pisaniem lubi fotografię, podróże i reality TV, jest też niezwykle wybredną i nienasyconą czytelniczką wszelkiego rodzaju książek.  Pod innym pseudonimem wydała bestsellerowe   powieści o zjawiskach paranormalnych.

            Falling Kingdoms jest jej pierwszą powieścią high  fantasy.

Patroni medialni: miesięcznik "Nowa Fantastyka", Gildia.pl, Paranormalbooks.pl, QFant.pl, Hatak.pl, Granice.plUPADAJĄCE KRÓLESTWA-qfant

  • "Upadające królestwa" (Falling Kingdoms)
  • autorka: Morgan Rhodes
  • tłumaczenie: Kinga Kwaterska
  • Premiera: 6 listopada 2013 r.
  • Wydawca: Oficyna Gola
  • Kod kreskowy EAN: 9788364252013
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Liczba stron: 512
  • Format: 125 mm x 195 mm
  • Cena: 39,90 zł.

 

Oficyna Gola - wydawnictwo założone w 2013 roku, przez matkę i córkę, Małgorzatę Gola i Katarzynę Weichert. Wydaje współczesną, najbardziej poczytną beletrystykę dla dzieci i młodzieży a także dla dorosłych. Dla najmłodszych czytelników oferuje polską i zagraniczną klasykę, najpiękniejsze bajki i baśnie ilustrowane przez znakomitych artystów. W ofercie znajduje się także popularnonaukowa literatura dla miłośników historii i militariów. Starannie wybiera tytuły, dba o jakość merytoryczną i edytorską wydawanych książek.

Loading Facebook Comments ...
Zostaw odpowiedź

Facebook

%d bloggers like this: