MEGAKONKURS z Wydawnictwem Czarna Owca!

MEGAKONKURS z Wydawnictwem Czarna Owca!


Hej ho!

Dawno już nie robiliśmy wieloetapowych, rozbudowanych konkursów. W końcu trafiła się okazja! Przed Wami wyjątkowe zmagania, w których do zgarnięcia jest pięć pakietów zawierających:

- powieść Viveci Sten "Na spokojnych wodach",

- zestaw kosmetyków Paloma,

- audiobook (do wyboru) "Latarnik" lub "Fabrykantka aniołków".

W ramach konkursu czeka Was pięć zróżnicowanych zadań. Będą się pojawiać stopniowo (warto więc zapisać sobie odnośnik do tego konkursu i zaglądać tu regularnie) - każde kolejne po zakończeniu poprzedniego i z osobnymi warunkami zwycięstwa. Pakiety trafią w ręce zwycięzców poszczególnych etapów konkursu.

Nagrody ufundowało Wydawnictwo Czarna Owca.

W ostatnim etapie należy zgadnąć tytuły książek z katalogu Wydawnictwa Czarna Owca, których fragmenty okładek zaprezentowano na poniższej grafice.

viveca_etap_05_qfant

Nagroda z tego wpadnie ręce osoby, która podeśle poprawne zgłoszenie jako pierwsza w podanym poniżej terminie. W zgłoszeniu konkursowym należy zawrzeć: tytuły rozpoznanych książek (a jest ich 13) + imiona i nazwiska ich Autorów, dane adresowe do wysyłki nagrody (koniecznie numer kontaktowy dla kuriera) oraz login Uczestnika na portalu Qfant.pl. Warto też od razu zaznaczyć, który z audiobooków sobie rezerwujecie. W tytule zgłoszenia wpisujcie NSW05 i ślijcie na adres kamildolik@qfant.pl. Zbieranie zgłoszeń zaczynamy 25 października o godzinie 21:00!

UWAGA: W konkursie nie ma możliwości, aby pojedyncza osoba zgarnęła kilka pakietów nagród. Jeśli zwyciężysz w jednym z etapów, zgłoszenia do kolejnych nie będą już uznawane.

Powodzenia i udanej zabawy! 😀

Loading Facebook Comments ...
1 Komentarze
  1. Data: Październik 17, 2014
    Autor: probbi
    Jest juz zwycięzca, czy jeszcze można próbowac?
Zostaw odpowiedź

Facebook

%d bloggers like this: